13 Nisan 2008 Pazar

NBA 2008 Playoff YaklaşırkenNormal sezon çarşamba bitiyor.19'unda playoff'lar başlayacak. Nuggets ile Warriors 8.sıra için savaşıyor. Galibiyet sayısı eşit bitirirlerse Denver devam edecek.
Asıl curcuna üstlerde.bu kadar yakın olur mu ya 2 maç kala. Sıralama çok değişebilir.
Lakers ilk 3'te, Utah ilk 4'te kesin, Dallas 7inci. Elde bu kadar bilgi var. Takımlar da sıralanamıyorlar.tam da bunu diyecektim. Güçler o kadar yakın ki kim kimle eşleşmiş bir önemi yok.Belki saha avantajı...


Lakers Pasifik grubunu 5 yıl sonra 1. bitiriyor. Bugun Spurs ile oynayacaklar. Güneybatıyı 3 teksaslı arasından Hornets alacak gibi. Önceki gece MVP adayları karşı karşıya geldi Lakers Hornetsi yendi. Maç 30 sayıya gitmişti nasıl becerdilerse geri döndü Hornets ama Lakers tutundu maça.Doğu 'da işler durulmuş gibi.
Cavs 4, Wizards 5 bitirirse ilk 4, ikinci 4'ü rahat geçer ilk turda. Sonra LeBron faktörü girer mi Boston'a karşı bilemeyiz. İzlemesi çok zevkli olur. Detroit'te Orlando'yu geçen sene ilk turda 4-0 geçmişti. Bu sene konferans yarı finalinde o kadar rahat geçemezler, ama yine geçerler heralde.

Hiç yorum yok: