24 Nisan 2009 Cuma

Dustin Hoffman lan bu!

Sampdoria hocası Walter Mazzari yukarıdaki. Fotoğraftan çok benzemiyor ama dünkü maçta aynısıydı.

22 Nisan 2009 Çarşamba

Patlama

4 tane üstüste 0-0'lık beraberlikten sonra neler demişiz şenlik dağıldı falan. Elbet patlayacaktı bu takım. Son 6 lig maçında 20 gol, 16 puan. Tek puan kaybı bugünkü 4-4'lük beraberlik. Daha ne olsun? Yenilmezlik serisi 19 maça çıktı. Fikstürün zorluğundan da bahsettik. Seneye birkaç iyi transfer(kimler olabilir yorumlara gelebilir) az sakatlıklı bir dönem(Rosicky bile iyileşir belki) ile 49 maçlık yenilmezlik serisinin yenisinin hayalleri.
Tabi bu durumda diyemeyeceğim artık gelecek sene gelecek şampiyonluk. İnsan hayaller kuruyor. Bugünkü sonuç Liverpool'u da baltaladı. United yine şampiyon olacak gibi. Ama bu aralar kötü oynuyorlar resmen. Hadi bakalım hayırlısı.

21 Nisan 2009 Salı

Keyifler Yerinde

Real Madrid şampiyon olursa bu maç yıllarca anlatılacak. Olmasa da biz günlerce konuşacaz. Casquero o penaltıyı Casillas'a atmadı, Barcelona'nın oh be rahatladık tavrına attı. Son 17 maçta 49 puan. Süper. Guti'ye de Higuain'e de selam olsun.
Pepe'nin zührünü s.kim. Yerde yatan adam kendini attı ama tekme atılır mı la? İtalya'dan istiyorlar heralde ceza alıp bavullarını toplayıp tatile çıkmak istedi heralde. Lugano'ya selam olmasın.
Liverpool-Arsenal yine bir thriller. 4 Arshavin = 2 Torres+2 Benayoun. Tam olarak izleyemedim tabiki. TV'deki Real maçı daha cazip geldi. Fotoğraf upload edemiyorum nedense.
Fazla konuşmaya gerek yok. Keyifler yerinde...
Yazısını giriş cümlesiyle olmasa da Başlıkla bitiren adam oluyorum Umut Sarıkaya'nın müsadesiyle.