19 Şubat 2009 Perşembe

Lob Shot Sabri

Maç çok uyuzdu. Özelliklen 2. devre. Chamakh'ın güzel kafası, Kewell'ın 3 metreden kaçırdığı gol, yukarıdaki pozisyon(ki bence penaltı) bir de hiçbirşeye değişemeyeceğim Sabri'nin aşırtma vuruşu. Hepsi bu kadar. Her zaman 30-35'ten füze göndermeye çalışan Sabri yayda olunca yerini yadırgadı error verdi çizgideki kaleciyi aşırtma vuruşla geçmek istedi. Allah da Sarbi'yi güldürsün. Her zamanki vuruşlarının sertliğinde ve isabetli olması yeterliydi gol için ama olmadı. Bence Baros çıkınca forvet olarak Sabri girmeliydi direkmanj. Hızlı oyuncu ne az bulunuyor artık.

Kendi sahanda 0-0 avantaj bence. Yani tabi ben bu takımla deplasmanda da kafa kafaya oynayabilirim diyorsan avantaj. Bir gole karşılık 2 tane atmaları lazım. Ayrıca erken atarsan golü moral bozukluğu kondisyonu düşürünce devamı da gelebiliyor.

Ayrıca ilk maçta kendi sahanda gollü beraberlik durumunda bile 2. maçı uzatmaya götürebilirsen attığın golün daha kıymetli olduğu fazladan bir 30 dakika oynama şansın var. Şurada anlatmaya çalışmışım zamanında.

Hiç yorum yok: