7 Temmuz 2008 Pazartesi

Hayat Akıyor

3 günlük bir tatil, her türlü yordu ama çok güzeldi. Dönüş zaten psikoloji bozuyor bir de şartlar da zor olunca iyice sinir oluyorsunuz İstanbul dışındaki şehirlere, özellikle 550 km uzaktakilere. İstanbul sevgisi gitgide koparıyor insanı buradan. İyi de ediyor. Tatil postu sonra olsun ama Burgaz'a aşık olduk.

Ben sabitken hayat akıyor tabiki.

İnternette olmayınca, e tabi keyifler yerinde olunca da internet olmaması sorun yaratmayınca, insanın gazete okuyası bile gelmeyince biraz kopmuşuz dünyadan. Hasan Doğan ayrılmış buralardan, sen o kadar maç heyecanına dayan sonra otelde en rahat zamanda... hayat kötü sürprizlerle de dolu.

Ergenekon'un ucunu kaçırdım zaten, mümkün değil yakalayamam çok da yakalamak gibi bir derdim yok aslında.

Harry Kewell Galatasaray'a imza atmış. Bir önceki post'un devamı olsun yine. Noluyoruz Lan? #2. Son bir kaç seneyi üst düzeyde geçiremese de çok büyük yetenekleri ve tecrübesi olan bir oyuncu. Gerçekten dediği gibi "wants a new challenge" ise ve yatmaya gelmediyse çok iyi transfer. Lincoln de yattığı sezondan sonra dur lan biraz oynayım derse GS çok heyecanlı olacak. Linderoth - Topal - Kewell - Lincoln - Arda 5lisi ve önlerinde Ümit Karan CL'de bile çok başarılı olabilir sezonun genelinde formda olurlarsa.

Hiç yorum yok: